KALKINMA AJANS DESTEKLERİ

Master Consulting, Ab Hibe Ve Fonları, Ar-Ge İnovasyon Destek Programı, Finans İşlemleri Danışmanlığı, Kalkınma Ajansı Destekleri, Kişisel Verilerin Korunması Danışmanlık Hizmeti, Kobi Teknoyatırım Programı, Kurumsal Yönetim Danışmanlığı, Sağlık Turizmi Destek Programı, Sgk Teşvik Danışmanlığı, Tübitak Destekleri, Yurt Dışı Pazar Destek Programı

Master Consulting/Turkey, Kalkınma Ajansları tarafından sunulan desteklerden işletmelerin doğru iş planıyla en yüksek verimi elde edecek şekilde faydalanabilmesi için uzman ekibiyle proje desteği sunmaktadır.
Türkiye’de 81 ili kapsayan 26 bölgesel Kalkınma Ajansı kurulmuştur. Söz konusu kalkınma ajansları Devlet Planlama Teşkilatının temsilcisi konumunda faaliyet göstermekte olup, her bir Kalkınma Ajansı yetkili olduğu bölgede öncelikli kabul edilen alanlarda Programlar oluşturmakta ve bu Programlarda %75’e varan oranlarda hibe desteği verebilmektedir.
Türkiye’de bütün bölgelerde faaliyet gösteren uzman ekibimizle, Kalkınma Ajansları tarafından ilan edilen destek programlarına, doğru zaman ve kaynak planlamasıyla, işletmelerin proje hazırlama, yönetme ve prosedür/mevzuat süreçleri konularında destek hizmeti sunmaktayız.
Siz isteyin, birlikte başaralım…